B52/AFC - U18 Piger: Kalender




Hovedsponsor

Kalender U18 Piger


Træning
Kamp
Øvrigt
 

Uge 33
Mandag den 14. august kl. 18.30 - 20.00: Træning i VB, Sofievej 31
Tirsdag den 15. august kl. 18.30 - 20.00: Frivilig træning med senior, VB, Sofievej 31
Onsdag den 16. august kl. 18.30 - 20.00: Træning i B52, Scoresbysundvej 5
Onsdag den 16. august kl. 20.00: Fællesspisning og spillermøde
Torsdag den 17. august kl. 18.00 - 19.30: Frivilig træning med senior, B52, Scoresbysundvej 5
Søndag den 20. august kl. 17.00: DBU Liga 1: VB52-Alhedens IF

Uge 34
Mandag den 21. august kl. 18.30 - 20.00: Træning i VB, Sofievej 31
Tirsdag den 22. august kl. 18.30 - 20.00: Frivilig træning med senior, VB, Sofievej 31
Onsdag den 23. august kl. 18.30 - 20.00: Træning i B52, Scoresbysundvej 5 
Torsdag den 24. august kl. 18.00 - 19.30: Frivillig træning med senior B52, Scoresbysundvej 5
Lørdag den 26. august kl. 15.30: DBU Liga 1: VB52-VSK Aarhus

Uge 35
Mandag den 28. august kl. 18.30 - 20.00: Træning i VB, Sofievej 31
Tirsdag den 29. august kl. 18.30 - 20.00: Frivillig træning med senior, VB, Sofievej 31
Onsdag den 30. august kl. 18.45: DBU Jylland, Pokalturnering: AC Norddjurs/Aastrup IF/GBIF-VB52
Torsdag den 31. august kl. 18.00 - 19.30: Frivilig træning med senior, B52, Scoresbysundvej 5
Lørdag den 2. september kl. 14.00: DBU Liga 1: Fortuna Hjørring-VB52

Uge 36
Mandag den 4. september kl. 18.30 - 20.00: Træning i VB, Sofievej 31
Tirsdag den 5. september kl. 18.30 - 20.00: Frivillig træning med senior, VB, Sofievej 31
Onsdag den 6. september kl. 18.30 - 20.00: Træning i B52, Scoresbysundvej 5
Onsdag den 6. september: EVENTUELT UDSAT KAMP: ROMALT IF-VB52
Torsdag den 7. september kl. 18.00 - 19.30: Frivillig træning med senior, B52, Scoresbysundvej 5
Lørdag den 9. september formiddag: Hjœlp med sandwich til B52/AFC REMA 1000 Cup
Lørdag den 9. september kl. 16.00: DBU Liga 1: Team Viborg-VB52
Søndag den 10. september kl. 9.00 - 16.00: Hjœlp ifm B52/AFC REMA 1000 Cup - dommere, resultatindsamling, cafeteriavagter

Uge 37
Onsdag den 13. september: EVENTUEL ANDENRUNDE-KAMP, POKALTURNERINGEN
Fredag den 15. september: Fællestur til landskamp: Danmark-Holland, CASA Arena, Horsens
Lørdag den 16. september kl. 15.30: DBU Liga 1: VB52-Randers Freja

Uge 38
Søndag den 24. september kl. 16.00: DBU Liga 1: VB52-Romalt IF

Uge 39
Lørdag den 30. september kl. 15.00: DBU Liga 1: Alhedens IF-VB52

Uge 41
Lørdag den 14. oktober kl. 14.00: DBU Liga 1: VSK Aarhus-VB52

Uge 43
Søndag den 29. oktober kl. 15.00: DBU Liga 1: VB52-Fortuna Hjørring

Uge 44
Lørdag den 4. november kl. 15.00: DBU Liga 1: VB52-Team Viborg

Uge 45
Lørdag den 11. november kl. 14.00: DBU Liga 1: Randers Freja-VB52

Holdsponsor

Banner


LRL-Design