B52/AFC - U18 Piger: Kalender




Hovedsponsor

Kalender U18 Piger


Træning
Kamp
Øvrigt
 
 
Uge 42
Mandag den 16. oktober kl. 18.30 - 20.00: Træning i VB, Sofievej 31
Tirsdag den 17. oktober kl. 18.30 - 20.00: Frivillig træning med senior, VB, Sofievej 31
Onsdag den 18. oktober kl. 18.30 - 20.00: Træning i B52/AFC, Scoresbysundvej 5
Torsdag den 19. oktober kl. 18.00 - 19.30: Frivillig træning med senior i B52/AFC, Scoresbysundvej 5

Uge 43
Mandag den 23. oktober kl. 18.30 - 20.00: Træning i VB, Sofievej 31
Tirsdag den 24. oktober kl. 18.30 - 20.00: Frivillig træning med senior, VB, Sofievej 31
Onsdag den 25. oktober kl. 19.45: DBU Liga 1: Romalt IF-VB52 ÆNDRET SPILLETIDSPUNKT
Torsdag den 26. oktober kl. 18.00 - 19.30: Frivillig træning med senior i B52/AFC, Scoresbysundvej 5
Søndag den 29. oktober kl. 15.00: DBU Liga 1:
VB52-Fortuna Hjørring

Uge 44
Mandag den 30 oktober kl. 18.30 - 20.00: Træning i VB, Sofievej 31
Tirsdag den 31. oktober kl. 18.30 - 20.00: Frivillig træning med senior, VB, Sofievej 31
Onsdag den 1. november kl. 18.30 - 20.00: Træning i B52/AFC, Scoresbysundvej 5
Torsdag den 2. november kl. 18.00 - 19.30: Frivillig træning med senior i B52/AFC, Scoresbysundvej 5
Lørdag den 4. november kl. 15.00: DBU Liga 1: VB52-Team Viborg
Søndag den 5. november kl. 16.45 - 18.15: Futsaltræning, Aalborghus Gymnasium


Uge 45
Mandag den 6. november kl. 18.30 - 20.00: Træning i VB, Sofievej 31
Tirsdag den 7. november kl. 18.30 - 20.00: Frivillig træning med senior, VB, Sofievej 31
Onsdag den 8. november kl. 18.30 - 20.00: Træning i B52/AFC, Scoresbysundvej 5
Torsdag den 9. november kl. 18.00 - 19.30: Frivillig træning med senior i B52/AFC, Scoresbysundvej 5
Lørdag den 11. november kl. 14.00: DBU Liga 1: Randers Freja-VB52
Lørdag den 11. november kl. 18.30 - 02.00: Afslutningsfest, B52/AFC, Scoresbysundvej 5
Søndag den 12. november kl. 16.45 - 18.15: Futsaltræning, Aalborghus Gymnasium

Uge 46
Lørdag den 18. november kl. 12.00 - 14.00: Indendørsturnering, Hjallerup idrætscenter, Idrætsallé 1, 9320 Hjallerup
Søndag den 19. november kl. 16.45 - 18.15: Futsaltræning, Aalborghus Gymnasium


Uge 47
Søndag den 26. november kl. 16.45 - 18.15: Futsaltræning, Aalborghus Gymnasium

Uge 48
Søndag den 3. december kl. 11.45 - 13.45: Indendørsturnering, Trekroner Landsbycenter, Skolevænget 3, 9690 Fjerritslev
Søndag den 3. december kl. 16.45 - 18.15: Futsaltræning, Aalborghus Gymnasium


Uge 49
Søndag den 10. december kl. 16.45 - 18.15: Futsaltræning, Aalborghus Gymnasium

Uge 50
Søndag den 17. december kl. 16.45 - 18.15: Futsaltræning, Aalborghus Gymnasium

Uge 1
Søndag den 7. januar kl. 15.20 - 17.20: Indendørsturnering, Hadsund Hallerne, Stadionvej 23, 9560 Hadsund

Uge 5
Lørdag-søndag den 3. - 4. februar: Eventuel JM Indendørs

Holdsponsor

Banner


LRL-Design